אודות LEADS2GO

LEADS2GO חרטה על דגלה את לאפשר לכל עסק קטן כגדול להצליח בתחום השיווק וגם בתקציב קטן להגיע לכמות גדולה מאוד של אנשים ותוך כך לקבל את כל הכלים שעומדים לרשותם של חברות הענק לצורך ייצור נוכחות אמיתית, נכונה ומקצועית בעולם האינטרנט.

אנו מתחדשים באופן שוטף וחוזים את מגמות השוק, מייצרים מקורות פרסום חדשים לפי נוכחות הקהל ברשת, אנו בין החברות הראשונות שהציעו לחברות את נושא הפרסום בפייסבוק ועשרות לקוחות נהנים כיום ממועדון לקוחות אפקטיבי ומכניס.

אנו מזמינים אתכם להתחיל בחוויה משותפת שתקפיץ את העסק שלכם למעלה, ומציעים לכם פתרון היקפי וחזק לכל תחום השיווק והמיתוג בעסק שלכם משלב בניית המותג ועיצוב הלוגו דרך שלב הפרסום ועד לשיווק הפנימי ללקוחות שלכם, אנו מספקים את כל שירותי העיצוב, ניהול התוכן, ניהול תקציב הפרסום, בחירת האסטרטגיה השיווקית ועד להובלת הקמפיין כולו, באופן חדשני ובולט ובתקציב מותאם אישית מעסק ביתי קטן ועד לחברות ענק.

LEADS2GO נוסדה בשנת 2006 בשם IBRANDU וסיפקה כבר בתחילתה מגוון רחב של פתרונות חדשניים וייחודיים לפרסום באינטרנט, מאות הלקוחות שהשתמשו בשירותינו והניסיון הרב שצברנו נתן לנו את האפשרות לגדול ולהתפרש לתחומים חדשים.

LEADS2GO נוסדה בשנת 2006 בשם IBRANDU וסיפקה כבר בתחילתה מגוון רחב של פתרונות חדשניים וייחודיים לפרסום באינטרנט, מאות הלקוחות שהשתמשו בשירותינו והניסיון הרב שצברנו נתן לנו את האפשרות לגדול ולהתפרש לתחומים חדשים.

באמצעות מותגי הבית שלנו אנו מציעים:

שיווק במדיה חברתית ויחסי ציבור באינטרנט:

חבילה מיוחדת המייצרת נוכחות ברשתות חברתיות בכלל וברשת החברתית הגדולה בעולם (פייסבוק) בפרט, ברשותנו קהל חברים גדול המחובר אלינו לקהילת חברים מיוחדת ואנו נדאג להפיץ את המותג שלך ברשת ולייצר שיחה ערה סביבו.

דיוור פרסומי חוקי לרשימת תפוצה של 850,000 נמענים:

שליחת דיוור פרסומי לעד 850,000 נמענים פרטיים ועסקיים דיוור אלקטרוני חוקי למאגר מידע ענק!!!

LEADS2GO שולחת דיוור אלקטרוני מורשה לפי תיקון מס' 40 בסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982 (חוק הספאם) לנמענים שאישרו זאת בתנאי שימוש באתרי נדל"ן ותעסוקה שהיו בבעלותה.LEADS2GO מתחייבת שמשלוח הדיוור הינו חוקי, ומספקת אחריות למפרסמים.

ניהול מאגרי מידע ודיוור למועדוני לקוחות:

המערכת שלנו אינה רק מערכת דיוור אלקטרוני, מדובר בפלטפורמה שיווקית מלאה המאפשרת ניצול מלא של התנועה הקיימת בבית העסק/אתר אינטרנט שלכם לצורך מחזור תנועה זאת ויצירת תנועה נוספת, המערכת מספקת את כל הפתרונות לאיסוף הנתונים בצורה קלה מתממשקת לכל מאגר נתונים קיים מאפשרת לך להגדיל מכירות ולהעלות את המודעות למותג.

בניית אתרים שיווקים ואפליקציות מותאמות אישית:

בניית אתרים שיווקים בכל הטכנולוגיות הקיימות עם או בלי מערכת לניהול תוכן, ייחודם של האתרים אותם אנו בונים הינו בעיצוב מרהיב וחדשני ובנייה נכונה שמאפשרת לך לקבל יותר פניות מכלל הגולשים באתר.
אנו מספקים גם פתרונות טכניים שונים ואפליקציות מותאמות אישית לכל צורך.