הרגישו בנוח ליצור קשר ולשאול כל דבר שעובר לכם במחשבות

צור קשר

LEADS2GO חרטה על דגלה את לאפשר לכל עסק קטן כגדול להצליח בתחום השיווק וגם בתקציב קטן להגיע לכמות גדולה מאוד של אנשים ותוך כך לקבל את כל הכלים שעומדים לרשותם של חברות הענק לצורך ייצור נוכחות אמיתית, נכונה ומקצועית בעולם האינטרנט.

אנו מתחדשים באופן שוטף וחוזים את מגמות השוק, מייצרים מקורות פרסום חדשים לפי נוכחות הקהל ברשת, אנו בין החברות הראשונות שהציעו לחברות את נושא הפרסום בפייסבוק ועשרות לקוחות נהנים כיום ממועדון לקוחות אפקטיבי ומכניס.

אנו מזמינים אתכם להתחיל בחוויה משותפת שתקפיץ את העסק שלכם למעלה, ומציעים לכם פתרון היקפי וחזק לכל תחום השיווק והמיתוג בעסק שלכם משלב בניית המותג ועיצוב הלוגו דרך שלב הפרסום ועד לשיווק הפנימי ללקוחות שלכם, אנו מספקים את כל שירותי העיצוב, ניהול התוכן, ניהול תקציב הפרסום, בחירת האסטרטגיה השיווקית ועד להובלת הקמפיין כולו, באופן חדשני ובולט ובתקציב מותאם אישית מעסק ביתי קטן ועד לחברות ענק.

LEADS2GO נוסדה בשנת 2006 בשם IBRANDU וסיפקה כבר בתחילתה מגוון רחב של פתרונות חדשניים וייחודיים לפרסום באינטרנט, מאות הלקוחות שהשתמשו בשירותינו והניסיון הרב שצברנו נתן לנו את האפשרות לגדול ולהתפרש לתחומים חדשים.

פרטי קשר

אימייל: info@leads2go.org
טל: 054-71-55-988
כתובת: עזרא 99 – פרדס חנה